اخبار > اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۲ در خصوص نکات مهم آزمون‌های پایانی نیم‌سال 982

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۲ در خصوص نکات مهم آزمون‌های پایانی نیم‌سال 982

 

به نام خدا

موضوع : اطلاعیه‌ی شماره‌ی ۲ در خصوص نکات مهم آزمون‌های پایانی نیم‌سال 982

 

دانشجوی گرامی‌

با سلام و احترام؛

ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی آزمونهای زندگی، توجه‌تان را به نکاتی در خصوص آزمونهای پایانی نیم‌سال 982 جلب می‌نماید:

  • همان طور که در اطلاعیه شماره یک آمده بود ، آزمون‌های نیم‌سال ۹۸۲ به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت انجام می‌شود.
  • از برنامه‌ی امتحانی خود اطلاع دقیق حاصل کنید. (بر اساس آخرین تصمیم‌گیری انجام شده، تاریخ شروع آزمون‌ها ۰۹/۰۴/۱۳۹۹ می‌باشد و لازم است بعد از انتشار این اطلاعیه ضمن مراجعه به میز کار خودتان در سامانه آموزش (ناد) کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنید.) با توجه به غیر حضوری بودن آزمون‌ها چاپ کارت آزمون ضروری نیست و تهیه فایل تصویری آن کافی است.
  • برای آشنایی بیش‌تر به محیط آزمون، راهنمای متنی شرکت در جلسات آزمون، که در انتهای همین اطلاعیه آمده است را با دقت مطالعه کنید و  در آزمون آزمایشی (آزمون آشنایی با سخنان پندآموز امیر مؤمنان علی ـ علیه السلام ـ ) شرکت کنید.
  • در این محیط سامانه‌ی آزمون، شما می‌توانید تمامی دروس خود را که در کارت ورود به جلسه و انتخاب واحد شما قرار دارد ببینید و تطبیق دهید. (در صورت مشاهده مغایرت با آموزش تماس بگیرید.)
  • حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع آزمون، وسایل و شرایط شرکت در آزمون (محیطی آرام، رایانه یا گوشی تلفن همراه ، اینترنت پایدار، اینترنت پشتیبان، خودکار، چند برگهی سفید و ...) را فراهم کنید، به سامانه‌ی آزمون وارد و همه چیز را بررسی کنید.
  • شرکت نکردن در جلسه‌ی آزمون، غیبت محسوب شده و نمره صفر در کارنامه ثبت خواهد شد.
  • نمره‌ی نهایی درس بر اساس ارزشیابی استاد از دانشجو در طول نیم‌سال و نمره آزمون نهایی درس، تعیین و در سامانه‌ی آموزش (ناد) به وسیله‌ی استاد ثبت خواهد شد.
  • استفاده از جزوه، کتاب و یا کمک‌ گرفتن از دیگران در حکم تقلب و تخلف محسوب می‌شود و در صورت محرز شدن این موضوع، مراتب برای بررسی و صدور رای به کمیته انضباطی ارجاع می‌شود.
  • راهنمای شرکت در آزمون :

برای مشاهده راهنمای متنی شرکت در آزمون، اینجا را کلیک کنید.

برای شرکت در آزمون آزماشی (آشنایی با سخنان پندآموز امیر مؤمنان علی ـ علیه السلام ـ)  اینجا را کلیک کنید. 

 

با آرزوی موفقت برای شما دانشجوی گرامی

محمد نیکبخت

مدیر امور آموزشی پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث

تیر ماه 1398

 


٠٨:٤٣ - شنبه ٧ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١١٣    /    تعداد نمایش : ١٢٥٧خروج