اخبار > نمرۀ امتیازی برای مشاهدۀ دروس مجازی

 


  چاپ        ارسال به دوست

نمرۀ امتیازی برای مشاهدۀ دروس مجازی

باسمه تعالی

 

اطلاعیۀ نمرۀ امتیازی مشاهدۀ دروس (مجازی)

 

شورای گروه‌های علمی دانشگاه، با هدف تشویق دانشجویان مجازی برای مشاهدۀ کامل جلسات درسی، در طرحی که به صورت آزمایشی و در خصوص برخی از دروس منتخب رشته‌های مختلف اجرا می‌شود، مقرر نمود که برای دانشجویانی که در نیم‌سال تحصیلی 972، جلسات درسی عناوین دروس تعیین شده را، به طور کامل مشاهده نمایند، 1 نمرۀ امتیازی در نظر گیرد. به این ترتیب، در پایان نیم‌سال تحصیلی 972، وضعیت حضور و غیاب دانشجویان بررسی شده و برای دانشجویانی که جلسات درسی منتخب در طرح آموزشی را به طور کامل، مشاهده کرده باشند، یک نمرۀ امتیازی لحاظ خواهد شد. این نمره، به وسیله‌ی کارشناسان آموزشی، در مجموع نمرات دانشجو، محاسبه خواهد شد و نیازی به پیگیریِ دانشجو نیست.

 

تذکر مهم:

آخرین مهلت مشاهدۀ دروس 10 خرداد 1398 است.

 

دانشجویانی که در زمان تعیین شده برای مشاهدۀ کامل جلسات دروس خود اقدام نکنند و بیش از 3 جلسه، غیبت داشته باشند، مطابق با قوانین شورای آموزشی، از آزمون محروم می‌شوند. فهرست اسامی دانشجویان محروم از آزمون، یک هفته پیش از شروع آزمون‌های پایان نیم‌سال، از طریق تارنمای مرکز آموزش الکترونیکی اعلام خواهد شد.

 

برای اطلاع از دروس منتخب که مشاهدۀ کامل آن دارای نمرۀ امتیازی است، به این ترتیب عمل کنید :

1.    کد دروس خود را از طریق سامانۀ ناد ، در قسمت جدول اطلاعات دروس نیم‌سال جاری، یا صفحه‌ی اطلاعات سیر ارائۀ دروس به دست آورید.

برای ورود به سامانه‌ی ناد اینجــــا را کلیک کنید.

برای دیدن صفحه‌ی اطلاعات سیر ارائه‌ی دروس اینجـــا را کلیک کنید.  

 

2.    به صفحه‌ی زیر مراجعه کنید و کد دروس نیم‌سال تحصیلی خود را وارد کنید تا از وضعیت دارا بودن نمره‌ی امتیازی آن مطلع شوید:

برای مشاهده‌ی صفحه اینجـــا را کلیک کنید.

 

مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث

 


١٦:١٤ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٧١١    /    تعداد نمایش : ١٠٩خروج