مراحل ارزشیابی استاد توسط دانشجو


در پایان هر ترم دانشجویان می‌توانند در بازۀ زمانی ارزشیابی دانشگاه، اساتیدی را كه در طول نیمسال گذشته با آنها درس اخذ كرده اند، ارزیابی نمایند.

ارزشیابی استاد در نیمسال جاری

1) برای ورود به سامانه جامع آموزشی ناد، در صفحه اصلی سایت پردیس تهران بر روی «سامانه جامع آموزشی دانشجویان» کلیک نمایید. (تصویر شمارۀ 1)

تصویر (1)

2) در صفحه بعد، نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمائید و سپس کلید را بزنید. (تصویر شمارۀ 2)

نام کاربری = شمارۀ دانشجویی که می بایست طبق مثال روبرو وارد شود: 852215

کلمه عبور = شمارۀ شناسنامه (در صورت عدم ورود با شمارۀ شناسنامه,صفحه کلید را در حالت انگلیسی قرار داده و «پنج صفر» 00000 وارد نمایید.)

 

تصویر (2)

 

3) پس از ورود به سامانه, به منوی ارزشیابی استاد (محاسبات وزارت علوم) زیرمنوی ارزشیابی استاد در نیمسال جاری مراجعه نمایید. (تصویر شمارۀ 3)

تصویر (3)

4) دروس نیمسال جاری خود را در این مرحله مشاهده می کنید. (تصویر شمارۀ 4)

تصویر (4)

5) از ردیف درس مورد نظر برروی لینک کلیک نمایید تا استاد آن درس را ارزشیابی کنید.

 

6) با انتخاب گزینه به سوالات پرسشنامه پاسخ دهید. (تصویر شمارۀ 5)

تصویر (5)

7) پس از پاسخ دادن به تمام سوالات کلید را بزنید. با زدن کلید ، چک باکس تایید ارزشیابی در قسمت بالای جدول سوالات فعال می شود.


به منظور تایید ارزشیابی:

8) از قسمت بالای جدول سوالات، پرسشنامه را انتخاب کنید. (تصویر شمارۀ 6)

تصویر (6)

9) مجدد کلید را بزنید، در این حالت در جلوی نام ارزشیابی وضعیت اعتبار و تایید را نمایش می دهد. (تصویر شمارۀ 7)

تصویر (7)

10) سپس از طریق دکمه در پایین صفحه، به لیست دروس خود بازگردید، ارزشیابی دروس دیگر را طبق مراحل بالا انجام دهید. پس از ثبت و تایید ارزشیابی قادر به تغییر پاسخ های خود نمی باشید.

 

11) با توجه به اینکه مشاهدۀ کارت آزمون و پرینت آن پس از انجام کامل ارزشیابی امکانپذیر می‌باشد، دانشجویان گرامی پس از تکمیل ارزشیابی اساتید، زمانی که ذیل ستونهای «وضعیت ارزشیابی و تایید ارزشیابی» در مقابل هر یک از دروس تیک سبز رنگ درج شد، میتوانید با کلیک بر روی دکمۀ کارت آزمون دروس خود را مشاهده خواهند کرد. (تصویر شمارۀ 8)

تصویر (8)

 

نکته مهم: دانشجویان گرامی دقت کنید، در صورتی که با کلیک بر روی دکمه «چاپ کارت ورود به جلسه امتحان» با پیغام «در کنترل مجاز بودن بازه زماني براي دانشجو {0} {1} ({2}) خطا رخ داده است.» مواجه شدید، (تصویر شماره 9) حتما ارزشیابی کلیه دروس خود را انجام دهید، این پیغام زمانی نمایش داده می شود که ارزشیابی دروس تکمیل نشده باشد.

تصویر (9)

 

12) پس از کلیک دکمۀ «چاپ کارت ورود به جلسۀ امتحان برای تمامی دروس» صفحۀ نمایش کارت ظاهر می‌شود. برای پرینت کارت آزمون می توانید از همین صفحه یا نسخۀ پی دی اف آن استفاده کنید. برای استفاده از نسخۀ پی دی اف در سمت چپ بالای صفحه بر روی دکمۀ «PDF» کلیک کنید. (تصویر شمارۀ 10)

تصویر (10)