اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمون های نیم سال 991

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمون های نیم سال 991

به نام خدا

اطلاعیه آزمون‌های پایانی نیم‌سال 991

 

ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی آزمونهای زندگی، توجه‌تان را به نکاتی در خصوص آزمونهای پایانی نیم‌سال 991 جلب می‌نماید:

 

1.      لطفا برای پرداخت شهریه، ارزشیابی استادان و دریافت کارت ورود به جلسه به سامانه ناد به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

http://student.qhu.ac.ir:7001/Student

برای حضور در جلسه آزمون، انجام این کار ضروری است و در صورت انجام ندادن این اقدام، از آزمون شما ممانعت به عمل خواهد آمد.

مهلت انجام این اقدام از امروز سه‌شنبه 16 / 10 / 1399 تا روز یکشنبه 21 / 10 / 1399 خواهد بود.

2.      از برنامه‌ی امتحانی خود اطلاع دقیق حاصل کنید. برای اطلاع از این طریق اقدام کنید:

به سامانه آموزش (ناد) به نشانی گفته شده در بند 1 وارد شوید. سپس مسیر  "ثبت نام دروس دانشجو" / "مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام دانشجو (ترم جاری)" / "چاپ کارنامه" را طی کنید.

(با توجه به غیر حضوری بودن آزمون‌ها چاپ کارت آزمون ضروری نیست و تهیه فایل تصویری آن کافی است.)

3.      آزمون‌ها در مقطع کارشناسی، به صورت چهار گزینه‌ای و در مقاطع تحصیلات تکمیلی به صورت تشریحی و از طریق سامانه‌ی مشاهده دروس و آزمون ها (http://lms.qhu.ac.ir)  انجام خواهد شد. مدت زمان پاسخگویی برای هر سوال چهار گزینه ای 90 ثانیه است. مدت زمان پاسخگویی به سوالات تشریحی حداکثر 60 دقیقه است.

 در خصوص آزمون‌های تشریحی، به استادان محترم تأکید شده است که سوالات به گونهای طراحی شوند که در زمان تعیین شده قابل پاسخگویی باشند. از این رو سعی کنید اصل مطلب را به عنوان جواب در قالب چند سطر به عنوان جواب درج کنید. (از غلطهای تایپی تا حد مختصر هم چشم پوشی میشود.)

4.      به دانشجویان (به خصوص دانشجویان جدید) توصیه‌ی می‌شود، برای آشنایی با محیط آزمون در آزمون آزمایشی "حکمت های جاویدان" (آزمون آشنایی با سخنان پندآموز امیر مؤمنان علی ـ علیه السلام ـ )که در میز کار شما فعال است شرکت کنید. (شرکت در این آزمون قابلیت تکرار دارد.)

برای مشاهده منبع مطالعاتی این آزمون اینجا را کلیک کنید.

5.      برخی از راهنمایی‌های آزمون‌ها را نیز می‌توانید در تارنمای دانشگاه به نشانی http://teh.qhu.ac.ir  در بخش "راهنما" / "راهنمای آزمون های غیر حضوری" مشاهده کنید.

راهنمایی‌هایی هم سامانه‌ی مشاهده دروس شما (LMS) در ذیل گزینه‌ی "درس‌های من" با عنوان "آشنایی با آزمون‌های الکترونیکی" وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.

6.      هرچند توصیه می‌شود که آزمون‌های خود را با رایانه (متصل به اینترنت) انجام دهید ولی امکان انجام آزمون با گوشی تلفن همراه نیز فراهم است. در این صورت ممکن است تماس‌های تلفنی در زمان آزمون برای شما ایجاد مزاحمت کند.

7.      حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع آزمون، وسایل و شرایط شرکت در آزمون (محیطی آرام، رایانه یا گوشی تلفن همراه ، اینترنت پایدار، اینترنت پشتیبان، قلم، چند برگهی سفید و ...) را فراهم کنید، به سامانه‌ی آزمون وارد و همه چیز را بررسی کنید.

8.      شرکت نکردن در جلسه‌ی آزمون، غیبت محسوب شده و نمره صفر در کارنامه ثبت خواهد شد.

9.      نمره‌ی نهایی درس بر اساس ارزشیابی استاد از دانشجو در طول نیم‌سال و نمره آزمون نهایی درس، تعیین و در سامانه‌ی آموزش (ناد) به وسیله‌ی استاد ثبت خواهد شد.

10.  استفاده از جزوه، کتاب و یا کمک‌ گرفتن از دیگران در حکم تقلب و تخلف محسوب می‌شود و در صورت محرز شدن این موضوع، مراتب برای بررسی و صدور رای به کمیته انضباطی ارجاع می‌شود.

 

 مدیریت آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث (تهران)  16 / 10 / 1399  


١٩:٥٠ - شنبه ١٣ دی ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٤٩خروج