اخبار > مراسم روز دانشجو در پردیس تهران برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم روز دانشجو در پردیس تهران برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد رضا زائری: دانشگاه قرآن وحدیث فرصتی است که خداوند پیش روی شما دانشجویان این دانشگاه قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث وی که صبح روز دوشنبه 18 آذر ماه در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در پردیس تهران سخن می گفت، دانشگاه قرآن و حدیث و رشته های دانشگاه را فرصتی دانست که خداوند برای دانشجویان این مجموعه دانشگاهی فراهم کرده و افزود این فرصت برای هر فردی پیش نمی آید.

زائری در ادامه سخنان خود ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان تصریح کرد، تبریک روز دانشجو این است که انتخاب کنیم که یک نفر باشیم، یا اینکه به اندازه چندین نفر یا چند صد نفر بتوانیم بر محیط پیرامون خود تأثیر بگذاریم .

این فعال فرهنگی خطاب به دانشجویان گفت: شما در فضای مبارک و نورانی و زیر سایه حضرت عبدالعظیم ( ع) هستید و معارفی را فرار می گیرید که فرشتگان آسمان بال های خود را برای شما بیشتر پهن می کنند و بهمین دلیل باید به شما تبریک مضاعف گفته شود .

حجت الاسلام و المسلمین زائری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما باید از احادیث تولید علم کنیم و بدانیم احادیث را باید با چه زبانی و چگونه بیان کنیم؛ اگر حدیث درست عرضه شوند برکاتی دارد که و همانگونه که در روایت آمده اگر کسی به مردم معارفی را یاد داده باشد در روز قیامت جایگاهی دارد که همه عابدان به او حسرت می خورند و می گویند که ایشان در دنیا معلم بوده است .

این گزارش حاکیست : از دیگر برنامه های مراسم بزرگداشت روز دانشجو پخش کلیپ و دکلمه خوانی یک نفر از دانشجویان بود .

این گزارش می افزاید: در پایان این مراسم از دانشجویان برتر پردیس تهران با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.

تصاویر:


١٥:٥١ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٠٩    /    تعداد نمایش : ١٠١٣خروج