اخبار > جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 1394پردیس تهران برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 1394پردیس تهران برگزار شد

جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی سال 94 پردیس تهران با حضور جمعی از مسئولان و دانش آموختگان پردیس تهران دانشگاه قران و حدیث  صبح روز چهارشنبه 12 تیر ماه در تالار شیخ طوسی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس تهران در این مراسم حجت السلام و المسلمین قائمی رئیس پردیس تهران طی سخنانی گفت:  شما دانشجویان که برای کسب علوم اهل بیت علیم السلام آمده اید طبق فرمایش رسول  گرامی حضرت محمد(ص) مورد عنایت پروردگار هستید و حتماً خانواده های شما و نیت های پاک پدران و مادران شما زمینه ساز حضور شما در این رشته شده اند .

وی در ادامه افزود: والدین شما هم باید خدا را شکر کنند که سرمایه ای هچون شما را به آنها عطا کرده است 

رئیس پردیس تهران در ادامه سخنان خود به دانش آموختگان گفت : ارتباط خود را با قرآن و احادیث اهل بیت (علیهم السلام) حفظ کنید و نماز اول وقت را در برنامه خود قرار دهید.

حجت الاسلام والمسلمین قائمی در بخش پایانی سخنان خود از دانش آموختگان خواست آموخته های خود  را به دیگران منتقل کنند و همواره به پیشرفت فکر کنند و ارتباط خود را بعد از دانش آموختگی با دانشگاه حفظ کنند.

این گزارش حاکیست : آقای دکتر جلیل پروین معاون آموزشی و پژوهشی پردیس تهران نیز طی سخنانی دانش آموختگی را سرآغاز علم آموزی خواند و از دانش آموختگان خواست آموختن علم را به هیچ وجه رها نکنند .

این گزارش می افزاید : اجرای مدیحه سرایی و پخش کلیپ و بیان خیر مقدم توسط سرپرست مدیریت فرهنگی و دانشجویی پردیس تهران نیز از دیگر برنامه های این جشن بود.

خاطر نشان می شود در این مراسم که به همت مدیریت فرهنگی و دانشجویی پردیس تهران برگزار شد جمعی از والدین دانش آموختگان نیز حضور داشتند .

تصاویر:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٠:١٢ - يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٥٥    /    تعداد نمایش : ١١٣١خروج