اخبار > معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث خبر داد:

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث خبر داد:

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث از تکمیل ظرفیت بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث تا 30 مهرماه امسال خبر داد.

آقای دکتر حجت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیمابا اشاره به اطلاعیه اخیر سازمان سنجش نسبت به آغاز زمان تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی گفت: داوطلبان علاقه‌مند اعم از کسانی که در آزمون سراسری سال 97 ثبت‌نام کرده اند یا نکرده باشند می‌توانند از روز چهاردهم تا سی ام مهرماه سال جاری با مراجعه به سامانه ثبت‌نام موجود در سایت دانشگاه قرآن و حدیث نسبت به ثبت‌نام در رشته‌های این دانشگاه اقدام کنند.

وی عنوان کرد: رشته‌های این دانشگاه برای تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی، سه رشته علوم قرآن حدیث، فقه و حقوق اسلامی و روانشناسی است که این دوره‌ها به صورت مجازی و نیز حضوری در شهر تهران(شعبه شهر ری) پذیرش دانشجو دارد. همچنین همین سه رشته به صورت مجازی نیز برگزار می‌شود.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث با اعلام شرایط پذیرش گفت: متقاضی شرکت در تکمیل ظرفیت باید دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی یا کاردانی باشد.

وی افزود: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی این دانشگاه می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه قرآن و حدیث به نشانیwww.qhu.ac.ir مراجعه کنند.

آقای حجت تصریح کرد: در سال تحصیلی 98ـ97 از مجموع 771 نفر پذیرفته شده در سه مقطع، 98 نفر از طریق آزمون اختصاصی ویژه طلاب در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه جذب شدند و از تسهیلاتی مانند تحصیل رایگان یا تخفیف ویژه طلاب بهره‌مند شدند.

گفتنی است، دانشگاه قرآن و حدیث، وابسته به مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی باسابقه در عرصه علوم اسلامی است که به منظور تربیت متخصص و کارشناس در این حوزه هر ساله علاوه بر پذیرش در مقاطع سه گانه از طریق آزمون‌های سراسری بخشی از ظرفیت پذیرش خود را از طریق جذب دانشجو از طریق آزمون اختصاصی ویژه طلاب در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا تکمیل می کند.


١٤:١٩ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٤٩٠    /    تعداد نمایش : ٩٨٥خروج