اخبار > یادواره دانشجویان شهید دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

یادواره دانشجویان شهید دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد

یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه قرآن و حدیث، شهیدان « نعمت الله پیغان و محسن فرامرزی» صبح روز  یک شنبه  13 اسفند ماه در پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس تهران این یادواره با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان پردیس تهران و خانواده های شهیدان « نعمت الله پیغان و محسن فرامرزی» در تالار شیخ طوسی این مجموعه دانشگاهی برگزار گردید.

این گزارش حاکیست: در این یادواره سردار حاج علی حسنی طی سخنانی به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و ایثار رزمندگان در آن دوران پرداخت.

پخش کلیپ هایی از تصاویر شهیدان  « نعمت الله پیغان و محسن فرامرزی»، سخنرانی همسران این دو شهید و اجرای سرود توسط گروه سرود مدافعان حرم از دیگر برنامه های این یادواره بود.

خاطر نشان می شود دانشجوی شهید حجت الاسلام و المسلمین نعمت الله پیغان در مقطع کارشناسی ارشد پردیس تهران مشغول به تحصیل بود که در اسفند ماه سال 1384 طی حادثه تروریستی به دست گروه تروریستی به سرکردگی عبدالمالک ریگی در منطقه تاسوکی استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.

همچنین شهید مدافع حرم، محسن فرامرزی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق پردیس تهران بود که در سال 1394 در پردیس تهران پذیرفته شد و آذر ماه همان سال در دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها  در سوریه به فیض شهادت نائل گردید.

تصاویر:


١١:٥٨ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٦٩    /    تعداد نمایش : ١٣١٢خروج