اخبار > برگزاری کارگاه " برنامه ریزی فرهنگی" در پردیس تهران

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه " برنامه ریزی فرهنگی" در پردیس تهران

کارگاه "برنامه ریزی فرهنگی" با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث و مدیر فرهنگی و دانشجویی پردیس تهران و با حضور 30 نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری، تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی پردیس تهران و با هدف ارتقای سطح علمی اعضای تشکل ها در جهت برگزاری برنامه های فرهنگی به صورت عالمانه تر و کارشناسانه تر، صبح روز سه شنبه سوم مرداد ماه در پردیس تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پردیس تهران در این کارگاه حجت الاسلام والمسلمین بیات، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث مطالبی را پیرامون موضوع کارگاه برای شرکت کنندگان بیان کرد.

این گزارش حاکیست؛ حجت السلام والمسلمین بیات نخستین محور کارگاه را « فرهنگ شناسی» عنوان کرد و به بیان تعاریف، عناصر و ویژگی های فرهنگ پرداخت.

وی دومین محور کارگاه را « مدیریت فرهنگی» عنوان کرد و به بیان تعاریف و وظایف مدیر فرهنگی اشاره کرد.

این گزارش می افزاید: در بخش هایی از این کارگاه شرکت کنندگان سوال هایی در رابطه با موضوع های مطرح شده در کارگاه ارایه کردند.

برپایه این گزارش بخش پایانی این کارگاه به شعار فرهنگی ترم آینده دانشگاه اختصاص داشت و قرار شد هر کانون و تشکل دانشجویی حداقل یک برنامه را با محوریت شعار فرهنگی ترم در برنامه های سال آتی خود پیش بینی و ارایه نماید.

قرار است کارگاه بعدی  با موضوع: بررسی و تحلیل برنامه های مصوب فرهنگی در نیمه نخست شهریور ماه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شود.

خاطرنشان می شود کارگاه «برنامه ریزی فرهنگی» به همت مدیریت فرهنگی و دانشجویی پردیس تهران برای سومین سال متوالی در این مجموعه دانشگاهی برگزار گردید.١٩:٠٠ - چهارشنبه ٤ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٧٧    /    تعداد نمایش : ١٢٨٢خروج