اخبار > فهرست دروس ارائه شده در مرکز آموزش الکترونیکی

 


  چاپ        ارسال به دوست

فهرست دروس ارائه شده در مرکز آموزش الکترونیکی

فهرست دروس ارائه شده در مرکز آموزش الکترونیکی

فهرست دروس ارائه شده در مرکز آموزش الکترونیکی

 

مهلت ارسال درخواست اخذ درس در مرکز آموزش الکترونیکی تا روز دوشنبه 18 / 11 / 1395 می‌باشد.

نتایج درخواست‌های اخذ درس در مرکز آموزش الکترونیکی بعد از حذف و اضافه (25 بهمن 95) از طریق همین سامانه (تارنمای پردیس) اعلام خواهد شد.

حداکثر تعداد واحدی که هر دانشجو می‌تواند به صورت مجازی بگذراند در طول دوره مقطع کارشناسی 14 واحد و در طول دوره مقطع کارشناسی ارشد 4 واحد می‌باشد.

 

شرایط مهمانی:

برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته فقه و حقوق (از ورودی 931) و برای دانشجویان رشته علوم قرآن و حدیث (از ورودی 951) معدل 17 شرط مهمانی به مرکز است؛ از این رو با مهمانی دانشجویان مزبور که معدل کمتر از 17 دارند موافقت نخواهد شد.

مجموع تعداد واحد درخواست شده برای مهمانی در مرکز آموزش الکترونیکی و دروس اخذ شده در حضوری نباید از تعداد واحد مجاز بیشتر شود؛ برای مثال: دانشجویی که بر اساس معدل می تواند 20 واحد اخذ نماید و در حال حاضر 18 واحد در بخش حضوری اخذ کرده است، نمی‌تواند بیش از دو واحد درخواست میهمانی داشته باشد.

 

نکات مهم:

دانشجویان رشته فقه و حقوق اسلامی و کلام  ورودی‌های قبل از 951 که قبلاً در مرکز آموزش الکترونیکی در رشته های علوم حدیث یا علوم و معارف قران پذیرش شده‌اند فقط می‌توانند از رشته‌هایی پذیرش شده درس بردارند و امکان اخذ درس از رشته های علوم قران و حدیث و فقه و حقوق اسلامی را ندارند.

دانشجویان فقط می‌توانند در یک رشته از دروس (مثلاً علوم حدیث) در مرکز آموزش الکترونیکی مهمان شوند و به عنوان مثال امکان اخذ یک درس از رشته معارف و درس دیگر از رشته علوم حدیث میسر نیست و در صورت ارسال کد درس از رشته های غیر پذیرش شده برای دانشجو مورد پذیرش نخواهد شد.

 

فهرست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی

فهرست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد

برای تکمیل کاربرگ (فرم) درخواست اخذ درس در مرکز آموزش الکترونیکی اینجا کلیک کنید.

 


٠٩:١٦ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٨٦٤    /    تعداد نمایش : ١٧٨٣خروج