اخبار > رشته های "روانشناسی" و "فلسفه و کلام اسلامی" به مقطع کارشناسی دانشگاه اضافه شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

رشته های "روانشناسی" و "فلسفه و کلام اسلامی" به مقطع کارشناسی دانشگاه اضافه شد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث از افزوده شدن دو رشته و چند کد رشته محل جدید به رشته‌های مقطع کارشناسی این دانشگاه خبر داد.

دکتر « هادی حجت» در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث با تبریک دهه کرامت با اشاره به اضافه شدن دو رشته در مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث تصریح کرد: با تلاش و پیگیری های صورت گرفته رشته های جدید "روانشناسی" و "فلسفه و کلام اسلامی" به رشته های این دانشگاه افزوده شد.

وی افزود: هر یک از این دو رشته با ظرفیت 60 نفر زن در شعبه تهران این دانشگاه در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی اجرا می گردد.

همچنین رشته روانشناسی برای داوطلبان زن و مرد به شیوه مجازی (اینترنتی) برای اولین بار در این دانشگاه اجرا خواهد شد.

دکتر حجت افزود: امسال این دانشگاه در مقطع کارشناسی علاوه بر رشته "فقه و حقوق اسلامی" و نیز رشته "علوم قرآن و حدیث" در قم، تهران و به شیوه مجازی، برای اولین بار در اصفهان نیز رشته علوم قرآن و حدیث را اجرا می کند.

وی در خصوص انتخاب رشته داوطلبان مقطع کارشناسی سال 97  98 افزود: لازم است داوطلبان علاقه‌مند و مجاز به انتخاب رشته برای انتخاب کد رشته محل‌های  این دانشگاه  به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

دانشگاه قرآن و حدیث با قریب 3000 دانشجو  از جمله دانشگاه های غیر دولتی سطح یک کشور به شمار می رود. این دانشگاه برای سال تحصیلی 97 98 در هر سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا جمعاً در 20 رشته و گرایش دانشجو می پذیرد.


١٤:٣٠ - شنبه ٦ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٠خروج